Czy start w biznesie musi być trudny?

osiągnąć-docelowych-koncepcji_23-2147507113

Podjąłeś decyzje, że spróbujesz przyłączyć się do biznesu AMWAY/  Nie jesteś jeszcze do końca przekonany, że warto się tym zająć.  Czujesz, że warto. To już połowa sukcesu.

Jest kilka kroków, które trzeba zrobić na początku.

 1. Lista ludzi
  taką listę masz w swoim telefonie, na swoim Facebooku, może na Naszej klasie. Wbrew temu zalecamy, abyś miał ją na papierze w zeszycie czy w komputerze w zeszycie Excel.
  Jakich ludzi szukać, z jakimi ludźmi rozmawiać? Otóż rozmawiaj z ludźmi na swoim poziomie lub wyższym. Nie pracuj z ludźmi, którzy mają słomiany zapał, ani z takimi, którzy całe życie dobrze się zapowiadają. Ani z takimi, którzy nie mają ambicji. Nie wprowadzaj do biznesu ludzi, którym chcesz zaimponować. Zaimponujesz im, jak odniesiesz sukces.
  Największą motywację mają ludzie, którym już jako tako powodzi się w życiu, oni mają najsilniejszą wolę.
  Uwierz, że masz do sprzedania najlepszy plan na świecie. Jeśli uwierzysz w to, co robisz, nie będziesz miał problemu z zapraszaniem i kontaktowaniem.
  Jaki jest twój cel? To musisz jasno okreslić. Musisz spisać je na kartce.
  Uwierz, że z tego biznesu możesz podróżować po świecie, mieć dom, dobry samochód, że przyniesie ci on miliony. Musisz być z tego dumny, że oferujesz ludziom, sposób jak zarobić poważne pieniądze.
 2. Właściwa postawa
  znacznie ważniejsze od tego co mówisz, jest  jak to mówisz.
  Mów sobie:
  „Znam najlepszy sposób na świecie dojścia do dużych pieniędzy. Wierzę w to co robię. Wiem, że mogę pomóc wielu ludziom, ale nie mam zamiaru na nich czekać.”Wypracuj właściwy stosunek do samego siebie, od tego zależy twój kontakt z innymi. Od tego jak sam  siebie traktujesz, zależy zachowanie właściwej postawy.
  Wiele osób, które wchodzą do biznesu unika wewnętrznego zobowiązania. Ludzie myślą, że jeśli się temu całkowicie poświęcą i to wyjdzie, to jak to przeżyją. Wolą zostawić sobie jakąś boczną furtkę. Nie zaangażują się do końca, bo jak nie wyjdzie, to zawsze będą mogli powiedzieć, że tak naprawdę to im nie zależało. Ludzie boją się postawić wszystko na jedną kartę, bo jak się nie uda, to co wtedy?
  Ludzie szybko wyczują, że sam nie jesteś przekonany do tego co robisz. Musisz w to wierzyć.
  Zdobądź wszelkie informacje o firmie, o produktach, o tym jak firma dba o swoich ludzi, czy otrzymasz poparcie w swoim działaniu.
  Doświadczenie również wpływa na właściwą postawę, gdy zaczynasz, nie masz żadnego doświadczenia. Na początku nikt nie wie, jak to robić. To normalne, że stracisz trochę kandydatów, trzeba się szybko uczyć na błędach. Zawsze wtedy dzwoń do swojej osoby rekomendującej i pytaj.
  Nic nie zależy od kapitału, z jakim zaczynasz biznes, ale od wiary i poświęcenia i zdobywania coraz większego doświadczenia.
 3. Jak zapraszać do biznesu?
  Twoja rozmowa z kandydatem jest tylko zaproszeniem, nie narzucaniem się. Każdy powinien zobaczyć ten plan. Wskazane jest umówienie się na spotkanie i omówienie planu marketingowego. Wygodną formą jest wręczenie jakiegoś nagrania, które posiadasz.
  Dzwonisz i mówisz:  ” jest świetny sposób na zarabianie znacznych pieniędzy. Czy chcesz coś więcej na ten temat wiedzieć?
  Mam nagranie, które możesz obejrzeć w wolnej chwili , mogę ci go podrzucić, bo właśnie jadę w te okolice, gdzie mieszkasz.”Czekasz na odpowiedz. Jeśli jest na tak, to jedziesz i zostawiasz to magranie lub jakieś inne materiały. Mówisz, te materiały są ci  potrzebne za 2 dni, zostawisz  je, ale zapytaj czy, kandydat  obejrzy je  wieczorem tego samego dnia,  następnego dnia  najdalej .

Jeśli nie ma czasu do niedzieli, to nic nie zostawiaj, jedż do następnego, ale najpierw zadzwoń. Pamiętaj ten, materiał jest podstawą, żeby porozmawiać o szczegółach.
Zawsze miej jedno czy dwa nagrania przy sobie. Spotykasz kogoś, rozmowa bardzo często schodzi na temat pieniędzy. Wykorzystaj taką okazję i powiedz, że miałeś podobne problemy i dlatego rozpoczęliście ze współmałżonkiem pracę  w ciekawym projekcie , w którym można zarobić znaczne pieniądze i zaoferuj pożyczenie DVD, które masz w samochodzie lub przy sobie. Zasady opisałam powyżej.

 

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:
 • Facebook
 • Google Buzz
 • Internetmedia
 • Digg
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • del.icio.us
 • Twitter
 • Poleć
 • Mój biznes
 • Wykop
 • Grono.net
 • Yigg
Otagowany , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge